IPB

Hoşgeldin Misafir sadece misafir olmak mı istiyorsun ?yoksa üye olmak mı istiyorsun? evet mi? o zaman lütfen üye olun. ( Giriş | Kayıt )

Reply to this topicStart new topic
> ABDİ İBRAHİM 2010, İŞE ALIM SÜRECİ
onkol
Mesaj Jul 21 2010, 19:06 PM
Mesaj #1

yeniyim
*

Grup: Members
Üye No: 5,940

ARKADAŞLAR SLM ABDİ İBRAHİM İŞE ALIM SÜRECİNCE ÖĞRENMEK İSTEDİKLERİNİZİ YAZABİLRİSİNİZ

BENDE BU SÜREÇTEN GEÇTİM VE BU SİTEYİ KULLANDIM BANA YARDIMI ÇOK OLDU...... 27 TEMMUZ SON

BAŞVURUYMUŞ HERKESE KOLAY GELSİNNN
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
altanyucel
Mesaj Jul 23 2010, 12:27 PM
Mesaj #2

yeniyim
*

Üye No: 12,888

bende başvuru yaptım. ögrenmek istediklerim. eleme kaç aşamada oluyor. bu işi çok istiyorum sizce hangi aşamalarda neler yapmalıyım. bilgiler için tşkler
+Quote Post
nihat.koc
Mesaj Jul 24 2010, 11:10 AM
Mesaj #3

yeniyim
*

Üye No: 11,912

MERHABA ARKADAŞIM
BUGUN ABDİ İBRAHİM DEN ARADILAR.8 AĞUSTOS DA THE MARMARA OTEL'DE ÖN GÖRÜŞMEYE DAVET EDİLDİM.BİRKAÇ SORUM OLACAK ;

1- BU GÖRÜŞMEYE GİDERKEN NASIL BİR GİYİM TARZI SEÇMELİYİM?
2- BU ÖN GÖRÜŞMEDE AKTİF ARAÇ KULLANIMI TESTİ YAPILACAK MI ?
3- ABDİ İBRAHİM DE KAÇ SINAVDAN MÜLAKKATTAN GEÇEREK İŞE BAŞLAYABILIYORUZ ?
4- SEÇİM SÜRECİYLE İLGİLİ TECRÜBELERİNI GÖZLEMLERİNI ÖNERİLERİINI TAVSIYELERINI PAYLAŞIRMISIN LUTFEN ? EMINIM ÇOK YARDIMIN OLACAKTIR
ŞİMDİDEN TEŞEKKUR EDERIM
+Quote Post
rflexin
Mesaj Jul 24 2010, 12:46 PM
Mesaj #4

stajyer
*

Üye No: 12,935

Evet beni de aradılar firmanın bu pozisyonu hakkında bilgi verirseniz gerçekten çok yardımcı olursunuz.
Açıkcası tıbbi mümessil diye aratınca ekşi sözlükteki yazıları okuduktan sonra mülakatlara girme isteği kalmıyor insanda:)

Nihat arkadaşım araç kullanım testi var ,özellikle söyledi zaten,gelmeden önce hatta sürüş yapmanızı öneririm tarzında bir şeyler soyledi. sınav mı olacak sözlü mülkat mı onuda sordum hepsi olabilir denildi.
+Quote Post
nihat.koc
Mesaj Jul 26 2010, 18:54 PM
Mesaj #5

yeniyim
*

"onkol " cevabını beklıyoruzzz
+Quote Post
altanyucel
Mesaj Jul 27 2010, 01:18 AM
Mesaj #6

yeniyim
*

Üye No: 12,888

evet benide aradıar ayın 8 de sabah 8,30 da söylenen yerde olmamgerektigi söylendi,,,

bilgilerinize ihtiyacımız var...
+Quote Post
unique
Mesaj Jul 27 2010, 12:48 PM
Mesaj #7

stajyer
*

Üye No: 13,031

Kıyafet zorunluluğu yok ama kotla vs gitmemeniz tavsiye olunur keten pantolon vs olabilir.

Sürüş testi bu görüşmede yok.

3 saatlik bir sınav olduğu söyleniyor IQ Matematik gibi sorular sürenizi iyi kullanmanız lazım çoğu kişiye yetmemiş.

8 inde öngörüşme yapılacak olumlu adaylar daha sonra mülakata çağrılacak içeriği Kendini tanıtma kişisel mülakat, Grupla beraber hareket edebilme, Mülakatçıya satış becerinizi gösterme (ona bir ürün satmaya çalışacaksınız) sürüş testi daha sonra da finish.

Tüm aşamalardan olumlu geçen aday eğitime davet edilir eğitim süresi de 6 hafta.

Eğitimde de başarılı olan işe başlar.

Unuttuklarım ve yanlış bilgilerim varsa arkadaşlar düzeltsin.
+Quote Post
nihat.koc
Mesaj Jul 27 2010, 13:19 PM
Mesaj #8

yeniyim
*

ALINTI(unique @ Jul 27 2010, 12:48 PM) *

Kıyafet zorunluluğu yok ama kotla vs gitmemeniz tavsiye olunur keten pantolon vs olabilir.

Sürüş testi bu görüşmede yok.

3 saatlik bir sınav olduğu söyleniyor IQ Matematik gibi sorular sürenizi iyi kullanmanız lazım çoğu kişiye yetmemiş.

8 inde öngörüşme yapılacak olumlu adaylar daha sonra mülakata çağrılacak içeriği Kendini tanıtma kişisel mülakat, Grupla beraber hareket edebilme, Mülakatçıya satış becerinizi gösterme (ona bir ürün satmaya çalışacaksınız) sürüş testi daha sonra da finish.

Tüm aşamalardan olumlu geçen aday eğitime davet edilir eğitim süresi de 6 hafta.

Eğitimde de başarılı olan işe başlar.

Unuttuklarım ve yanlış bilgilerim varsa arkadaşlar düzeltsin.

ilgilendiğin için tesekkur ederım arkadasım
+Quote Post
onkol
Mesaj Jul 27 2010, 19:43 PM
Mesaj #9

yeniyim
*

ARKADAŞLAR 8 AĞUSTOSTA SINAV VARMIŞ KIYAFET ZORUNLULUĞU YOK SERBEST KIYAFETLE GİDEBİLRİSİNİZ BEN KOT PANTOLON VE KİRLİ SAKALLA GİTMİŞTİM 8 AĞUSTOSTA SADECE SINAV OLUYORSUNUZ OKADAR SINAV SÜRESİ 3 SAAT GENEL YETENEK GENEL KÜLTÜR PRATİK ZEKA GİBİ SORULAR SORUYORLAR RAHAT OLUN SAKIN KOPYA ÇEKMEYİN SINAVLARINIZA BÖLGE MÜDÜRLERİ GİRİYOR YAKALANIRSANIZ AFFI YOK

2 AŞAMA BU SINAVDA BAŞARILI OLANLAR MÜLAKATA ÇAĞRILIYOR ONLARIDA DAHA SONRA MÜLAKAT AŞAMASINDA ANLATIRIM

BENİM GİRDİĞİM DÖNEMDE

16 000 KİŞİ SINAVA GİRMİŞ

8 000 KİŞİ SINAVI GEÇMİŞ

600 KİŞİ 1. MÜLATAKI GEÇMİŞ

300 KİŞİ 2.MÜLAKATI GEÇMİŞ

250 KİŞİ EĞİTİME GİTTİK VE

200 KİŞİ KAZANMIŞTIK

YANİ ZOR Bİ SÜREÇ SİZİ BEKLİYOR

ALINTI(rflexin @ Jul 24 2010, 13:46 PM) *

Evet beni de aradılar firmanın bu pozisyonu hakkında bilgi verirseniz gerçekten çok yardımcı olursunuz.
Açıkcası tıbbi mümessil diye aratınca ekşi sözlükteki yazıları okuduktan sonra mülakatlara girme isteği kalmıyor insanda:)

Nihat arkadaşım araç kullanım testi var ,özellikle söyledi zaten,gelmeden önce hatta sürüş yapmanızı öneririm tarzında bir şeyler soyledi. sınav mı olacak sözlü mülkat mı onuda sordum hepsi olabilir denildi.

ARKADAŞIM SEKTÖR ZOR İŞ ZOR AMA TÜRKİYEDE KOLAY İŞ YOK AMA ABDİ İBRAHİM SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMA İMKANLARI DİĞER FİRMALARA GÖRE ÇOK İYİ MESALA KULLANDIĞIN ARAÇ SINIRSIZ BENZİNE SAHİP HAFTA SONU BAYRAM TATİLİ SÜR İSTEDİĞİN YERE AMA ÇOĞU FİRMADA CUMA GÜNÜ BİLE YAKIT ALAMIYORSUN MÜMESİLLİK CAMBAZLIK KONUŞMA VE İKNA YENETENİĞİN VARSA BU İŞTE AZ ZORLANIRSIN smile.gif
+Quote Post
rflexin
Mesaj Jul 27 2010, 21:23 PM
Mesaj #10

stajyer
*

Üye No: 12,935

onkol öncelikle ilgine çok teşekkür ederiz.
sınava 16000 kişi çağırıp 200 kişi alınması pek etik değil sanki,bana turkiyedeki işsiz genç nufusu fırsat bilip değerlendiriyorlar.Kısacası gabin işliyorlar diyelim buna.

Bir dizi mülakat ve sınav uzun bir süreç ve sabır gerektiriyor anladığım kadarıyla.
Yeni mezunlar için ideal olacağını düşünüyorum, benim farklı bir kaç şirkette işe alım ve değerlendirme sürecim devam ettiği için katılmayacağım,bunu bildirip başkasının hakkını yemiş olmayalım.

Sınava girecek arkadaşlara sabır ve bol şans dilerim.

+Quote Post
starfish
Mesaj Aug 1 2010, 10:29 AM
Mesaj #11

stajyer
*

Üye No: 13,096

selamlar onkol arkadaşım 3 saat boyunca üniversite sınavı gibi sınavmı yapacaklar bizi:)))

Ayrıca ankarada girecek arkadaşlar telfonla görüşürken tam iyi anlayamadım Hilton otel di değilmi 8 ağustos pazar günü yanlışım varsa düzeltin...

ayrıca daha başka bilgi vermek isteyen arkadaşlarımız varsa ii olur...
+Quote Post
onkol
Mesaj Aug 1 2010, 20:35 PM
Mesaj #12

yeniyim
*

ALINTI(starfish @ Aug 1 2010, 11:29 AM) *

selamlar onkol arkadaşım 3 saat boyunca üniversite sınavı gibi sınavmı yapacaklar bizi:)))

Ayrıca ankarada girecek arkadaşlar telfonla görüşürken tam iyi anlayamadım Hilton otel di değilmi 8 ağustos pazar günü yanlışım varsa düzeltin...

ayrıca daha başka bilgi vermek isteyen arkadaşlarımız varsa ii olur...

hiltonda saat 12 00 gibi duyduk bizde sınavda sanırım 3 saatti genel kültür genel yetenek işte şekilli sorular sıradaki şekil sizce hangisi gibi mantık soruları çok kasılacak bi sınıav değil aslında rahat olun

abdiibrahim iyidir arkadaşlar busene hedeflerimiz tutarsa ocak ayında yurt dışına çıkacaz siz gierecekler daha ekim sonu kasım başı gibi iş başı yapacaksınız sonra bulunduğunuz gruba göre hooppp yurt dışına 1 ay sonra smile.gif

şuan yurt dışı toplantısın yeri belli değil en son toplantı kievde yapılmış 3 sene önce ben göremedim o günleri ama her türk erkeği gibi kiev olsa diyoruz. smile.gif)
+Quote Post
MefTur
Mesaj Aug 2 2010, 15:42 PM
Mesaj #13

stajyer
*

Üye No: 13,246

selam arkadaşlar,
ben de 8 agustos günü ankara hilton oteldeki sınava devet edildim. 15.30daki seansa. Ankaradaki ücretlendime hakkında bilgiisi olan var mı ? bi de eğitimler nerde yapılıyor? cevap verirseniz çok sevinirim.
+Quote Post
MIRAYSUDE
Mesaj Aug 4 2010, 10:39 AM
Mesaj #14

stajyer
*

Üye No: 13,153

arkadaşlar benide aradılar fakat bazı sorular sordular daha önce hiç başvuru oldumu çağrıldınızmı ne oldu diye bende sınava girdiğimi sonra grup mülakatına girdiğimi sonra tekli mülakata girdiğimi fakat sürüş testine giremediğim tekli mülakatta galiba elindiğimi söyledim...ne zaman girdiğimi sordu bende geçen sene olabilir veya 2008 falan dedim gerçektende 2008 2007 yılındaymış...biz size kariyer netten ulaşacağız takip edin dediler ne arayan var ne soran...galiba çağırmayacaklar zaten baksanıza sizler sınavdan falan söz ediyorsunuz...
+Quote Post
masyon
Mesaj Sep 24 2010, 20:51 PM
Mesaj #15

stajyer
*

Yer: İstanbul
Üye No: 6,111

smile.gif aynı eğitimdeydik onkol bir kaç düzeltme yapıcam izninle,

sınava 15.002 kişi girdik
eğitim için otele 164 kişi girdik
otelden 132 kişi çıktık hatta 2 kişide önceki eğitimden katıldı toplam sahaya 134 kişi geldik
şu anda kaç kişi kaldık onu bilmiyorum smile.gif

ayrıca ai eğitimine gelen arkadaşlar çok şanslı zira sektörde başlıyabilecekleri en güzel yerlerden birinde başlıcaklar herkese başarılar dilerim..

--------------------
siz kendinize inanmazsanız, başka kim inanacak ki..!
+Quote Post
mblauwand
Mesaj Sep 30 2010, 18:20 PM
Mesaj #16

stajyer
*

Üye No: 16,580

başarılar arkadaşlar
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Okuyan Sayısı: 2 (2 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

tıbbi mümessil, ilaç ve sağlık konusunda her konuyu paylaşabilirsiniz.tüm sağlık konularını (soğuk algınlığı, nezle, grip, depresyon, obezite (şişmanlık, zayıflama yöntemleri), cinsel disfonksiyon (iktidarsızlık gibi), sağlık haberlerini, tıbbi ilaç firması tanıtımları, özel hastane tanıtımları, Tıbbi Mümessil iş ilanları, tıbbimümessil iş başvuruları, tıbbi mümessil işe alım, tıbbi mümessil anıları, Tıbbi mümessil sorunları, Tıbbi Mümessil atasözleri konularını sitemizde bulabilirsiniz.represantlara gerekli olan bilgisayar programları (winamp 2013, windows media player, antivirüs güvenlik programları en son sürümleri 2013 sürümleri gibi.), internet tarayıcıları (internet explorer 7,8,9, firefox 18, opera gibi), resimler (örneğin çin malı araba resimleri), komik fotoğraflar, karikatürler, fıkralar, komik yazılar, power point sunumları sitemizde sürekli güncelleniyor.yemek tarifleri bölümümüzde geniş tariflere yer verilmektedir.2013 yılı vizyondaki ve gelecekte gösterime girecek olan sinema filmlerinin tanıtımları da sürekli sitemizde güncellenmektedir.lütfen yasak içerikleri göndermeyiniz.yazdıklarınızda kişiye,kuruma ve genel ahlaka hakaret mesajları yazmayınız.www.mumessiller.com tıbbi mümessiller sitemizde yazılan yazıların içeriğinden, resimlerden ve linklerden tamamen gönderen kişi sorumludur.www.mumessiller.com sitesinde site yöneticisi haricinde yazılan tüm yazılardan, gönderilen resimlerden ve gönderilen linklerden site yönetimi sorumlu tutulamaz.tıbbi mümessil dernekleri ortak internet sitesi 2013 yılı içinde hizmet verecektir.
Herhangi bir konu için düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz:yorum yazın.
Basit Görünüm Tarih: 1st November 2014 - 01:44 AM
tıbbi mümessiller sitesini şu ana kadar free web hit counter kişi ziyaret etmiştir.teşekkür ederiz.