IPB

Hoşgeldin Misafir sadece misafir olmak mı istiyorsun ?yoksa üye olmak mı istiyorsun? evet mi? o zaman lütfen üye olun. ( Giriş | Kayıt )

Reply to this topicStart new topic
> Tıbbi Mümessil İşe Alım ve Mülakat Süreci
cyberreal
Mesaj Sep 27 2007, 23:52 PM
Mesaj #1

Administrator

Grup: Root Admin
Yer: internet
Üye No: 1

buraya yazdığımız yazılar içerik olarak birbirisiyle benzer yazılar olur.
bu nedenle yazıların içeriği değişmeyecek ve sadece kelimelerin yeri değişecektir.
bundan dolayı başka sitelerden alınan yazılar yeniden yazılarak yayınlanacaktır.

Tıbbi Mümessil İşe Alım ve Mülakat Süreci:

1-tıbbi mümessil alımı önce gazete ve/veya internet sitesi ilanlarıyla başlar.

2-ilana başvuran tıbbi mümessil adaylardan ilk önce özgeçmişlerinden eleme yapılır ve bu adımı geçen tıbbi mümessil adayları sınava çağırılırlar.

3-sınavı başarıyla geçen tıbbi mümessil adayları mülakata çağırılırlar.

4-şirketlere göre değişiklik gösteren mülakat sayısı olacağı için ne kadar mülakat olabileceğini belirtemiyoruz.

5-mülakatlardan geçen tıbbi mümessil adayları eğitime gönderilirler.

6-eğitimde başarılı olan tıbbi mümessil adayları tıbbi mümessil olarak işe başlarlar.

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ugur
Mesaj Sep 29 2007, 15:55 PM
Mesaj #2

stajyer
*

Grup: Members
Üye No: 824

.
+Quote Post
Raelon
Mesaj May 19 2008, 11:23 AM
Mesaj #3

stajyer
*

Üye No: 2,939

..
+Quote Post
ademozgur
Mesaj Dec 25 2008, 18:16 PM
Mesaj #4

stajyer
*

Üye No: 4,440

Peki mulakatı geçtikten sonra eğitimde neler yapılır..? eğitim hakkında bigi verirmisiniz?
+Quote Post
can23
Mesaj Mar 28 2009, 13:04 PM
Mesaj #5

stajyer
*

Üye No: 5,602

merhabalar.ayın 18 inde bir ilaç firmasının mülakatına davet edildim.seans olarak aldılar.benim katıldıgımda 7 kişiydik.önce grup mülakatına aldılar.sonra herkesi tek tek görüşmeye aldılar ve burada elemeler oldu.sonra ben bir görüşmeye daha girdim çok begendiklerini ,bizce olumlu bize kalsa alacaklarını fakat son söz insan kaynaklarının o karar verirse olur dediler. son olarak o görüşmeden sonra 3 kişi kaldık ve bizi kişisel test sınavına tabii tuttular.bir hafta içinde olumlu veya olumsuz size döneriz dediler fakat 10 gün gecti hala olumlu veya olumsuz dönmediler.
mülakat bittikden sonra eğitime çağrılma bu kadar uzun sürüyor mu yada ne kadar sürer? bu kadar uzaması normal mi?
sizce şansım ne kadardır?
yardımcı olursanız sevinirim..
+Quote Post
M.alper87
Mesaj Aug 3 2009, 17:03 PM
Mesaj #6

stajyer
*

Üye No: 6,399

basvuruları nereden yapıyoruz arkadaslar.belırlı zamanı mı var.takıp etmem gereken belırlı bı yer var mı ?
+Quote Post
abrikos
Mesaj Aug 6 2009, 19:01 PM
Mesaj #7

stajyer
*

Üye No: 6,412

merhaba,sizlerin tecrübelerine dayanarak tıbbı mümessil nasıl olabilirim diye bilgi almak istiyorum,benim iş deneyimlerim ve bilgilerim muhasebe üzerine ve 2 yıllık büro yönetimi ve sekreterlik mezunuyum, tıbbı mümessil olmak istiyorum ama bu iş alanında hiç deneyimim ve fazla bilgim yok,kariyer netten mümessillik ilanlarına başvuruyorum ama iş deneyimlerim hep muhasebe ve üretim planlama üzerine olduğundan fazla şansım yokmuş gibi geliyor,benim ne yapmam lazım bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz?
+Quote Post
plasebo
Mesaj Aug 8 2009, 12:36 PM
Mesaj #8

kıdemli

Üye No: 1,104

abrikos tıbbimümessillik hakkında aşağıdaki linki tıklayarak detaylı bilgiyi öğreneblirsin.

buraya tıklayarak tıbbi mümessil nedir öğrenebilirsin.
+Quote Post
beytullah
Mesaj Nov 14 2009, 19:27 PM
Mesaj #9

stajyer
*

Üye No: 7,291

ALINTI(cyberreal @ Sep 27 2007, 23:52 PM) *

bu nedenle yazıların içeriği değişmeyecek ve sadece kelimelerin yeri değişecektir.
bundan dolayı başka sitelerden alınan yazılar yeniden yazılarak yayınlanacaktır.

2-ilana başvuran tıbbi mümessil adaylardan ilk önce özgeçmişlerinden eleme yapılır ve bu adımı geçen tıbbi mümessil adayları sınava çağırılırlar.

4-şirketlere göre değişiklik gösteren mülakat sayısı olacağı için ne kadar mülakat olabileceğini belirtemiyoruz.

6-eğitimde başarılı olan tıbbi mümessil adayları tıbbi mümessil olarak işe başlarlar.

+Quote Post
beytullah
Mesaj Nov 18 2009, 13:48 PM
Mesaj #10

stajyer
*

Üye No: 7,291

ALINTI(cyberreal @ Sep 27 2007, 23:52 PM) *

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Okuyan Sayısı: 1 (1 Misafir ve 0 Gizli Üye)
0 Üye:

tıbbi mümessil, ilaç ve sağlık konusunda her konuyu paylaşabilirsiniz.tüm sağlık konularını (soğuk algınlığı, nezle, grip, depresyon, obezite (şişmanlık, zayıflama yöntemleri), cinsel disfonksiyon (iktidarsızlık gibi), sağlık haberlerini, tıbbi ilaç firması tanıtımları, özel hastane tanıtımları, Tıbbi Mümessil iş ilanları, tıbbimümessil iş başvuruları, tıbbi mümessil işe alım, tıbbi mümessil anıları, Tıbbi mümessil sorunları, Tıbbi Mümessil atasözleri konularını sitemizde bulabilirsiniz.represantlara gerekli olan bilgisayar programları (winamp 2013, windows media player, antivirüs güvenlik programları en son sürümleri 2013 sürümleri gibi.), internet tarayıcıları (internet explorer 7,8,9, firefox 18, opera gibi), resimler (örneğin çin malı araba resimleri), komik fotoğraflar, karikatürler, fıkralar, komik yazılar, power point sunumları sitemizde sürekli güncelleniyor.yemek tarifleri bölümümüzde geniş tariflere yer verilmektedir.2013 yılı vizyondaki ve gelecekte gösterime girecek olan sinema filmlerinin tanıtımları da sürekli sitemizde güncellenmektedir.lütfen yasak içerikleri göndermeyiniz.yazdıklarınızda kişiye,kuruma ve genel ahlaka hakaret mesajları yazmayınız.www.mumessiller.com tıbbi mümessiller sitemizde yazılan yazıların içeriğinden, resimlerden ve linklerden tamamen gönderen kişi sorumludur.www.mumessiller.com sitesinde site yöneticisi haricinde yazılan tüm yazılardan, gönderilen resimlerden ve gönderilen linklerden site yönetimi sorumlu tutulamaz.tıbbi mümessil dernekleri ortak internet sitesi 2013 yılı içinde hizmet verecektir.
Herhangi bir konu için düşüncelerinizi bizimle paylaşmak isterseniz:yorum yazın.
Basit Görünüm Tarih: 1st October 2014 - 08:13 AM
tıbbi mümessiller sitesini şu ana kadar free web hit counter kişi ziyaret etmiştir.teşekkür ederiz.